Sugar Baby Nasıl Olunur?

Sugar baby nasıl olunur diye merak eden çok sayıda bayan mevut. Peki gerçek bir sugar baby nasıl olunur? Sugar baby olmak için ne yapmalıyım?

Sugar baby ismi sponsorlu ilişkide maddi açıdan yardım alan bayanlara verilen bir lakaptır. Yurt dışında çok fazla bayan sugar baby olmak için internet üzerinden arkadaşlık sitelerine üye olmaktadırlar.

Sugar baby nasıl olunur konusundaki merakınızı basitçe gidermek gerekirse, sugar partner olmak için herhangi bir şey yapmanız gerekmemektedir. Herhangi bir arkadaşlık sitesine üye olarak, size maddi yardımda bulunmak isteyen partnerler bulmanız yeterlidir.

Sugar Baby Nasıl Olunur

Sugar baby olmak isteyen bayanların unuttuğu ve düşünmedikleri önemli bir konu mevcuttur. Her sugar partner olmak isteyen bayan maalesef lüks bir hayata sahip olamamaktadır. Bunun sebebi ise asıl zengin ve maddi açıdan varlıklı olan insanlar herkese mesaj atmayacağı gibi, herkesle arkadaşlık kurma eyleminde bulunmazlar.

Bu yüzden sugar baby olmakta kendi içerisinde iki farklı kategoriye ayrılmaktadır.
  • Normal sugar baby
  • Elit sugar baby

Peki siz hangi kategoride yer almak isterdiniz? Tabi ki herkesin tercihi elit baby olmaktan yana olacaktır. Fakat elit olmak o kadarda kolay değildir.

Normal Sugar Baby Nasıl Olunur?

Nasıl normal sugar baby olunur diyorsanız bunun için herhangi bir çaba sarf etmeniz gerekmiyor. Genelde sugar partnerlik sitesi olmasa bile, herhangi bir arkadaşlık sitesi üzerinden bu tarz partnerlere ulaşabilmeniz mümkündür.

Bu sayede arkadaşlık kuracağınız kişilere arayışınızı belirterek kişiler ile tanışabilirsiniz. Bu tarz yerlerde çok zengin veya varlıklı insanlar genelde takılmaz. Çünkü maddi bakımdan zengin insanlar bu gerçek hayatlarında imaj kaybı yaşayabileceklerinden dolayı, genelde elit kısımla daha çok ilgilenirler. Size günlük hayatınızda maddi yardım yapabilirler, gezme gibi etkinliklerde kendilerine katılmanızı da talep edebilirler. İnsanlar sizin gerçek bir sugar partner olup olmadığınıza güvenemedikleri için, sugar daddy partneri bulmanız zor olabilmektedir.

Elit Sugar Baby Nasıl Olunur?

Elit sugar baby nasıl olunur diyorsanız bunun için onay sistemleri mevcut ve bu onaylara gitmeniz gerekmektedir. Yurt dışında elit baby olmak isteyen bayanlar, düzenlenen konferanslara gitmektedirler. Bu sayede temel ve gerçekten sugar partnerliğin ne olduğunu öğrenmekte, bu şekilde lüks bir hayata sahip olmaktadırlar. Yani öyle hemen bir siteye üye olup, hemen zengin birini bularak lüks bir hayat yaşama gibi seçeneğiniz olmuyor. Bunun için belli onay ve görüşmelere gitmeniz gerekmektedir. Zaten bu sponsorlu ilişki sistemini gerçekten yapmak isteyen her bayan bu onay sistemlerine gitmektedir. Gitmeyen bayanlar genelde geçici olarak maddi yardım arayışında olup, ileriye dönük planlar yapmamaktadırlar.

Tabi ki Türkiye’de bu tarz konferanslar şuanda mevcut olmayıp sadece görüşmeye gidip sistem hakkında bilgiler alarak elit seviyesine yükselmektesiniz.

Elit seviyesine yükseldiğinizde ise;

Gerçekten zengin ve maddi anlamda zengin insanlarla tanışabilmektesiniz.
Lüks partiler, lüks araçlar, gezmek, eğlenmek, alışveriş gibi seçeneklere sahip olabilirsiniz.
Dünya genelinde baby arayan gerçekten zengin insanlara ulaşabilirsiniz. Bu sayede Türkiye’ye gelen zengin insanlar size kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.
Gelemeyen veya gelmeyen zengin insanlar ise, sizin tatil için tüm masraflarınızı karşılayarak yanlarına çağırabilirler. Genelde maddi varlığına göre özel jet veya uçakla yolculuk yapabilirsiniz.
Bu seçenekler dahilinde sugar partner arayan bayanların %60’ı, bu tarz onaylar sayesinde elit seviyesine ulaşmaktadır. Unutmayın zengin insanlar güven ve referans ararlar. Bu sayede karşılarındaki insanlara güven sağlamaktadırlar. Eğer geleceğe dair lüks bir hayat yaşamak istiyorsanız Elit baby olmanızda fayda var. Aksi halde geçici bir arayış içerisinde iseniz normal baby olmaya devam edebilirsiniz.

Aşağıdaki site üzerinden yönetime ulaşarak gerçek onaylı Elit bir sugar baby olabilirsiniz.

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski